EKO HALI

EKO HALI

Eko Halı, 1994 yılında sektördeki ilk adımlarını modernhalı&kilim üretimi ve ihracatı ile atmış, 1998 yılında başladığı ithalatile iç pazara da dağıtım yaparak kapasitesini artırmıştır.

 

2000 yılı itibari ile üretim projelerini "MEVCUTOLMAYANI ÜRETMEYE ODAKLAN" prensibiyle oluşturmuş ve seri üretimlebirlikte aylık 30.000 m2 üretim kapasitesi, 65.000 m2 hazır stok, müşteriilişkilerinde güven, kurumsal hizmet ve hızlı teslimat gibi değerleri ilekapsamlı projeleri gerçekleştirebilir konuma gelmiştir.

 

Makine ve el dokuma halıları, özel tezgah halıları, kilim,çocuk&bebek halıları, natürel&suni deri halı koleksiyonları, patchworkhalılar, shaggy halılar ve müşteri talebinde sınırları kaldıran ONNOkoleksiyonu ile yurt içi ve yurt dışındaki satış noktalarına kaliteli ve hızlıhizmeti en uygun maliyetler ile sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Kendi koleksiyonlarını tasarlamanın ve üretmenin yanı sırason yıllarda portföyüne kattığı birçok kurumsal firma için de özelkoleksiyonlar üretmektedir. Ayrıca Eko Halı, sürekli iletişim halinde olduğumimarlık sektöründeki firmalarla butik otel ve residance projeleri içerisindede yer almaktadır.

 

Üretim ve kalite politikasını oluştururken özellikle yaşamalanlarında kullanılan ürünlerin insan sağlığına ve soluduğumuz ortama olanetkisini göz önünde bulundurarak; mevcut koleksiyonlarının çoğunluğunda natürelhammadde kullanmaya özen göstermektedir.

 

EKO KIDS koleksiyonu kapsamında Disney’in Türkiye’dekilisanslı üreticisi olan Eko Halı; aynı zamanda yurtdışında her yıl katıldığıfuarlar ile ülkemizi temsil etmekte; Almanya, Amerika Birleşik Devletleri,Arnavutluk, Azerbeycan, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Hindistan,Hollanda, İspanya, İtalya, Kıbrıs, Kosova, Lübnan, Mısır, Moldova, Özbekistan,Portekiz, Ukrayna, Rusya, Yunanistan ülkelerine de uzun yıllardır ihracatyapmaktadır.

 

Eko Halı, insana ve doğaya duyduğu yüksek duyarlılık ile,mevcut olmayanı üretmeye odaklanırken; yüksek üretim ve stok kapasitesi,kurumsal servis ve müşteri ilişkilerinde güven sayesinde bulunduğu çizgideistikrarlı olarak ilerlemektedir.

Resim Galerisi