MUTFAK MOBİLYALARI

MUTFAK MOBİLYALARI

Mutfak Masa Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfağınız için şık bir masa takımı satın almayı düşünüyorsanız model tercihinde bulunurken bazı hususlara dikkat etmenizde fayda var. Bu sayede kullanışlı ve konforlu bir mutfak masa takımı tercihinde bulunma olasılığınız da artar. Öncelikle seçim yapmadan önce en yeni ürün modellerini gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Özellikle nasıl bir model istediğiniz konusunda kararsızsanız yeni nesil tasarımlar size fikir verecektir. Peki, nelere dikkat etmeli, neye göre seçim yapmalı?


Mutfak Masanızı Kişi Sayısı İhtiyacınıza Göre Satın Alın

Dikkat etmeniz gereken ilk unsur satın alacağınız mutfak yemek masasınızın kaç kişilik olacağıdır. Şayet kalabalık bir aile değilseniz 2 veya 4 kişilik bir yemek masası sizin için son derece ideal olacaktır. Çünkü mutfaklarda rahat hareket edebilmesi için yemek masasının çok fazla yer kaplamaması gerekiyor. Dolayısı ile kullanılmayacak halde 6 ya da 8 kişilik bir yemek masası seçmenize hiç gerek yok. Alanı gereksiz yere daraltmamış olursunuz. Sıklıkla misafir ağırlıyorsanız ve ekstra bir yemek masanız yoksa bu durumda açılıp kapanabilen bir yemek masası modelini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda seçtiğiniz ürün modelinin kaliteli materyallerden üretilmiş olması da çok büyük bir önem taşıyor. Kısa bir süre sonrasında yeniden yemek masası satın almak istemiyorsanız kaliteli ürün modelleri arasından tercih yapın.


Temizlenebilir ve Sağlam Olmasına Dikkat Edin

Yemek masalarının kolaylıkla temizlenebilir olması çok büyük bir önem taşıyor. Buna bağlı olarak pürüzsüz bir yüzeye sahip olan yemek masalarına yönelmeniz doğru olacaktır. Sandalye modelleri vücut ergonomisine uygun olarak dizayn edilmiş olmalı! Sandalye modellerinin sağlamlığı da yinedikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer alıyor.  Dayanıksız materyallerden üretilen sandalye modelleri kısa süre sonrasında deforme olabilir ve kullanım dışı kalabilir.


Uygun Fiyattan Şaşmayın

Tüm unsurlar kadar fiyatların makul olması da çok büyük bir önem taşıyor. En kaliteli mutfak masası modellerini en uygun fiyatlarla satın almak isteyenler rotasını Ecolux By Erdemoğlu Efeler Aydın adresine çeviriyor. Mağazamızda dönemsel olarak indirimler de uygulanabiliyor ve de aynı zamanda oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesi de beğenize sunuluyor. Sadece model değil renk bakımından da geniş bir seçenek yelpazesi sizleri bekliyor…

Resim Galerisi