HALI HiJYENi ve TEMİZLİĞİ

HALI HiJYENi ve TEMİZLİĞİ
Değerli ERDEMOĞLU HOME Müşterilerimiz;
Türkiye’de son on yılda hızla büyüyen halı yıkama sektöründe otomatik makinalar yardımıyla ve özel kimyasal sabunlarla yıkama yapan halı yıkama fabrikaları ön plana çıkmaktadır. Özgün yapısı ve moleküler çalışma sistemiyle zengin bir köpük üreten bu sabunlar halının hav arasına girerek kiri bulunduğu ortamdan yüzeye çıkararak evde yapılan bir temizlikle ulaşılamayacak kadar yüksek bir hijyen oranı sağlamaktadır. Yüzeye çıkan kirler ve mikroorganizmalar gel beri ve durulama gibi yöntemlerle halı yüzeyinden uzaklaştırılmaktadır. 


Ayrıca bu sabunlar kolay durulanabilen ve yapışkan kalıntılar bırakmayan özelliklerinin yanısıra halılarınıza yumuşaklık ve parlaklık katan ürünlerdir. 


Her gün çocuklarınızın üzerinde oyunlar oynadığı halılarınızın en güvenilir ve en sağlıklı ortamlardan biri olması gerekmektedir. Evlerinizde klasik temizleyicilerle yaptığınız halı yıkama temizliğin aksine daha fazla mikroorganizmaların üremesine sebep olmaktadır. Çünkü evde yapılan bir temizlikte kalıntı bırakan asidik özellikte deterjanlar kullanılacaktır ve tam olarak durulama işlemi yapılamayacaktır.
 
Bununla da bitmiyor; halınızı yıkadığınızda hav aralarında ve dipte kalan kirleri çözüp yüzeye çıkartmak şöyle dursun üstüne bir de yüzeydeki kirleri dibe çöktüreceksinizdir.


Ayrıca sözde temizlik işlemi bittikten sonra kurulama işlemini tam anlamıyla gerçekleştiremezseniz halılarınızda kalan nem mikroorganizmaların üreme hızını on kata kadar arttıracağından sağlığınızı tehdit edecektir.

Sizler de sağlığınızı tehlike altına atmadan, yorulmadan, gereksiz su ve temizleyici israf etmeden kıymetli halılarınızı temizletmek için ERDEMOĞLU HOME AYDIN'ı 0256 211 3121'den telefonla arayarak ön bilgi alabilirsiniz.